Bedroom Design

הדפסה על קנבס VS סטיקיז – מה כדאי?

דבר אחד בטוח ואין לכם בו כל ספק: אתם רוצים לעצב את הבית בתמונות! ומה לא בטוח? כל השאר. בהנחה שכבר יצא לכם להעמיק ולחקור מעט, גיליתם לבטח כי ישנן לא מעט אפשרויות לעיצוב הבית בתמונות. מצד אחד, שפע האופציות מבורך ומעניק לכם אפשרות בחירה. ומצד שני? אתם מבולבלים, מוצפים ומתקשים לקבל החלטה. 

אחרי שביצעתם השוואות ואספתם המלצות, סביר להניח כי נשארתם עם שתי אופציות אפשריות: האחת היא הדפסה על קנבס, ואילו השנייה היא סטיקיז. אז במה כדאי לכם לבחור? לנו יש תשובה!

תמונות סטיקיז או הדפסה על קנבס – מה יותר מומלץ?

בעת שאתם מחפשים תמונות לבית או לעסק, עליכם להסתכל על "התמונה הכוללת". ולמה הכוונה? פעמים רבות, התמונות מוערכות אך ורק בהתאם לנראות ותרומתן לאסתטיקה ולעיצוב של החלל. בפועל, שביעות רצון גבוהה מותנית בדברים נוספים כדוגמת מחיר התמונות וגם אופן תלייתן על הקיר. אז רגע לפני שאתם מקבלים החלטה ומתחילים לעצב את החלל, נתעכב על שלושה פרמטרים:

  • איכות התמונה – נתחיל בפרמטר החשוב ביותר: האיכות! זה לא שהדפסות על קנבס אינן ראויות להילקח בחשבון, אלא שהתמונות של "סטיקיז" איכותיות, חדות, מדויקות ומרשימות יותר. 
  • מחיר התמונות – באופן טבעי, כל אחד מעוניין להשקיע תקציב שונה ברכישת תמונות. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שבמידה ותבצעו השוואה בין סטיקיז ובין הדפסה על קנבס, תגלו כי רכישת סטיקיז תהיה זולה יותר. המשמעות? לא רק שאינכם צריכים תקציבים שמנים לטובת עיצוב בתמונות, אלא שתוכלו בכסף שלכם לקנות יותר תמונות. סטיקיז מוצעים החל מ-42 שקלים לתמונה אחת, אך עם עיצוב קיר תמונות שלם תוכלו ליהנות מהוזלה משמעותית: כ-29 שקלים לערך לתמונה! אז מי אמר שצריך לשלם הרבה בשביל איכות?
  • אופן תליית התמונות – החלטתם ללכת על הדפסת קנבס? לא תהיה לכם ברירה אלא לתלות את התמונה באמצעות פטיש ומסמר. האם תליית תמונות מותנית בהכרח ביצירת חורים הפוגעים בשלמות הקיר? חד משמעית, לא! סטיקיז הם ההוכחה כי ניתן להדביק ולהסיר תמונות בקלות – ללא נזק לקיר! 

אז למה אתם מחכים? הגיעה שעת עיצוב!

כעת, כשאתם מבינים את ההבדלים המהותיים בין הדפסה על קנבס ובין סטיקיז, כל שנותר לכם הוא להתחיל במלאכת עיצוב החלל! המילה "עיצוב" אולי נשמעת גדולה ומאיימת, אך תופתעו כמה קל לעצב את הבית והעסק בתמונות של סטיקיז. אז איך זה עובד? עקבו אחר השלבים הבאים:

  • לחצו כאן באתר שלנו על לשונית "בואו נתחיל"
  • לחצו על הפלוס הירוק ולאחר מכן בחרו את גודל התמונה המועדף עליכם
  • בחרו תמונות מהסמרטפון, מהגלרייה שלנו או מאפליקציה אחרת
  • בחרו את המסגרת המועדפת עליכם מבין 5 האופציות
  • זהו! כאן תמה מלאכת העיצוב והתמונות בדרך אליכם!

כדאי לכם לבדוק את הקטגוריות שלנו

"ישנה אפשרות לבחור תמונות בגדלים שונים?"

בהחלט! אנו מציעים תמונות במספר גדלים שונים (סטנדרטי, מלבן רוחבי, מלבן מאונך ומרובע גדול). אינכם מחויבים לגודל אחד ספציפי, אלא שתוכלו לעשות מיקס בהתאם להעדפות והצרכים העיצוביים שלכם. לפרטים נוספים, שאלות וטיפים עיצוביים, אל תהססו לפנות אלינו כבר עכשיו במייל! 

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Bedroom wall

עיצוב קיר תמונות לחדר השינה בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות