Familly wall

ילדות מאושרת ומעוצבת - תמונות לחדרי ילדים!

זהו, החלטתם: אתם רוצים לקחת את עיצוב חדר הילדים כפרויקט! אנחנו משוכנעים כי בחנתם מספר אפשרויות עיצוב, לרבות טפטים, שרשראות של נורות צבעוניות ושלל אקססוריז נוספים. בסופו של דבר, הגעתם לכאן עם חיפושכם אחר תמונות לחדרי ילדים! 

התמונות של "סטיקיז" מתאימות עצמן אליכם, כך שהשליטה על עיצוב ונראות החדר היא אך ורק שלכם! רוצים לעצב את החדר עם תמונות מהספארי, נופים שצילמתם בצפון או מהטיול המשפחתי ביוון? אתם מעצבים את התמונות – אנחנו שולחים אותן עד אליכם. הא, וישנו עוד יתרון אחד קטנטן שכדאי שתכירו…

"סטיקיז" – הפתרון המושלם לחדרי הילדים!

הבשורה שאנו מביאים עם "סטיקיז" היא הרבה מעבר לתמונות מדליקות לחדרי הילדים. כידוע, ילדים גדלים בקצב מהיר מאד. בעוד תמונות לסלון למשל יוכלו לשרת אתכם מספר רב של שנים, תמונות לחדרי ילדים נוטים להחליף בכל כמה שנים. ככל שהם גדלים, מתבגרים, מפתחים אישיות ומתחברים לעולמות תוכן חדשים, כך עולה הצורך בחידוש התמונות בחדר. ומדוע אנו מציינים זאת?

תמונות "רגילות" נתלות כידוע באמצעות פטיש ומסמר. עם הורדת תמונה מסוימת מהקיר, החור שנוצר בו לטובת תלייתה, ייחשף. כידוע, הפתרון במקרה כזה הוא להסוות את החור עם תליית תמונה חדשה. עם זאת, למה שתהיו מחויבים לתמונה באותו הגודל? בחדרי הילדים, בהם נוטים לרענן את העיצוב לעתים קרובות, ההמלצה היא להדביק תמונות ולא לתלות תמונות! ומה זה אומר?

עם תמונות לחדרי ילדים של "סטיקיז", לא תצטרכו להתמודד עם חורים בקירות! התמונות שלנו מודבקות ומוסרות מהקיר לפי דרישה ובהתאם לצרכים המשתנים שלכם. בעוד כשנתיים תרצו להחליף את התמונות? הסירו אותן בקלות מבלי לפגוע בשלמות ונראות הקיר!

"ישנה גלריית תמונות לחדרי ילדים ממנה אוכל לבחור?"

כן! ישנם הורים שבוחרים לעצב את חדרי הילדים עם תמונות משפחה / פורטרטים של הילדים. עם זאת, ישנם גם הורים שנוטים לעיצוב החדר עם תמונות התומכות קונספט מסוים. עם לחיצה על הלשונית "ילדים" כאן בגלריות שלנו, יפתחו בפניכם כל התמונות הזמינות לעיצוב. כמו כן, באפשרותכם לבחור תמונות לחדרי הילדים מתיקיות עיצוב נוספות כדוגמת חיים, אותיות, מספרים, טיולים, חיות מחמד ועוד…

הקירות מוכנים! ואתם?

להעלות את הילדים לאוטו ולקפוץ לגלריית תמונות? זו אפשרות! עם זאת, מה דעתכם על האפשרות הבאה: לתפוס פינה נוחה בבית, לגלוש באתר "סטיקיז" ולבחור תמונות לחדרי הילדים? הממשק שלנו פשוט וידידותי, כאשר "מלאכת העיצוב" מסתכמת בכמה קליקים בודדים על העכבר! אז איך זה עובד?

  • בחרו את התמונות המועדפות עליכם – מתוך הסמרטפון/הגלריות שלנו
  • הגדירו גודל לתמונות 
  • בחרו מסגרת
  • כאן תם עיצוב חדר הילדים בתמונות!

מתלבטים בין גדלי התמונות, לא בטוחים מהי המסגרת המחמיאה ביותר ואיך יוצרים קונספט מדליק לחדר הילדים? בשביל זה אנחנו כאן! פנו אלינו בצ'ט או במייל ונשוב אליכם בהקדם עם טיפים בנושא תמונות לחדרי ילדים.

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Familly wall

עיצוב קיר תמונות משפחתי בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות