Bedroom Design

קל, פשוט ומהיר – כך "מדביקים" כיום תמונות למשרד

יש לכם עובדים מצוינים, לקוחות מסורים ועשייה מקצועית שמספקת אתכם. למרות זאת, אתם מרגישים שחסר לכם בכל זאת רק עוד דבר קטן? סביבת העבודה משפיעה באופן ישיר על היצירתיות, התשוקה והדרייב, כך שאם טרם עיצבתם את חלל העבודה עם תמונות למשרד – זהו הזמן!

התמונות של "סטיקיז" נדבקות לקיר, ולכן אין כל צורך בפטיש, מסמר ובהתפשרות על שלמות הקירות במשרד. לתפישתנו, תליית תמונות לא רק שלא צריכה להיות מורכבת, אלא חייבת להיות חווייתית (הרי יש כייף גדול יותר מלעצב את המשרד?). בנוסף, אנו שמחים להציע לכם חווית בחירת תמונות מספקת, מהנה ונוחה, שלא דורשת מכם דבר מלבד כמה דקות פנויות וחיבור זמין לאינטרנט. אז למה אתם מחכים? הגיע זמן עיצוב! 

התמונות שלכם, הרעיונות שלנו – איזו תמונה למשרד "מדביקים"?

כעת, כשאתם יודעים שאת התמונות שלנו לא תולים, אלא מדביקים, אנחנו יכולים לעשות את הצעד הבא: להציע לכם רעיונות לתמונות מדליקות למשרד! בגדול, במשרדים נהוג לעצב את הקירות בסגנונות הבאים:

  • נופים אורבניים מעוררי השראה / נופי טבע היוצרים תחושה של שלווה ורוגע
  • משפטי השראה ומוטיבציה שתכליתם לעודד את העובדים לעשייה ויעילות גבוהה
  • תמונות של מנטורים מעוררי השראה מתחומכם / מנהיגים רוחניים גדולים 

באפשרותכם ליצור "סטיקיז" מהתמונות הנמצאות על מחשבכם האישי, לייבא תמונות מהאינסטגרם אל תוכנת העיצוב שלנו, או פשוט לבחור תמונות מהגלריה החינמית שלנו כאן באתר. 

רוצים למספר את המשרדים? עשו זאת עם תמונות למשרד!

המשרד שלכם בנוי ממספר משרדים פרטיים-קטנים? יש לנו רעיון מצוין בשבילכם שעשוי להקל על התמצאות העובדים והלקוחות בתוכו. רגע לפני שאתם דופקים שלטים על הדלת או מדביקים מספרי חדרים (שכידוע, הורדתם אחר כך היא משימה כמעט בלתי אפשרית), חכו. באפשרותכם להדפיס תמונות למשרד בעיצוב מספרים:

  • עצבו תמונות עם מספרי חדרים. לדוגמא: 1, 2, 3, 4 וכן הלאה… (בגלריה שלנו זמינים לכם כל המספרים!)
  • על הקיר שליד כל דלת תוכלו לתלות את מספר המשרד + שם העובד
  • מארגנים את המשרד מחדש? תוכלו להסיר את התמונות בקלות מהקיר ולהשמישן במיקום אחר!

"בגלריות שלכם ישנן תמונות הרלוונטיות לרוח התקופה?"

התשובה היא שכן! בתוך גלריית התמונות הגדולה שלנו, תוכלו למצוא תיקייה הנקראת "למשרדים". תוכלו למצוא בה תמונות הרלוונטיות לשמירה על הבריאות בימי משבר הקורונה, לדוגמא: 

  • עמדת בדיקת חום
  • חובה לשים מסכה
  • נא לשמור על מרחק ועוד…

תמונות אלו עונות על הצורך בהעברת מסר אינפורמטיבי וחשוב לעובדים. כדאי לשלבן באזורים מרכזיים כדוגמת עמדת הקבלה, חדרי השירותים, המטבחון וכיוצא בזה.

אז איך מכניסים למשרד אווירה של בית? עם תמונות למשרד כמובן! אנחנו ב"סטיקיז" שמחים לעמוד לשירותכם ולהמליץ לכם על עיצובים מנצחים, מסגרות מחמיאות ושילובים נכונים. אל תהססו לפנות אלינו במייל או בצ'ט בכל הקשור בנושא תמונות למשרד. תתחדשו! 

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Bedroom wall

עיצוב קיר תמונות לחדר השינה בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות