Bedroom Design

איך בוחרים מתנה לסבתא? די בקלות!

גדלתם על ברכיה, היא זו שנותנת לכם אינספור עצות זהב, שאוהבת אתכם ללא תנאים וזו שתעשו בשבילה פשוט הכל: סבתא! אמא יש רק אחת, סבתות יש שתיים והאהבה אל שלושת הנשים החזקות האלו – אינסופית! מאחר והגעתם עד לכאן, אנחנו מנחשים שאתם מחפשים מתנה לסבתא לכבוד יום ההולדת, לחג או ליום הסבתא הבינלאומי! לשמחתכם, חיפושיכם תמו, שכן אתם נמצאים במקום הנכון: "סטיקיז"! 

להעניק לסבתא עוד בונבוניירה או בושם, זו בהחלט אפשרות. עם זאת, מה דעתכם על מתנה שפונה ישירות אל הרגש, מציפה בשמחה ואפילו תורמת לעיצוב הבית? עם "סטיקיז" תוכלו לעצב תמונות משפחתיות בכמה דקות ולהעניק אות במתנה! אז שנתחיל?

מאיתנו אליכם: רעיונות לתמונות מתנה לסבתא

בעוד מרבית המתנות מקדשות את החומר (ואך ורק אותו), התמונות מקדשות דבר נוסף: את הרגש! בעוד את אלבומי התמונות פותחים אחת לכמה שנים, בתמונות המשפחה שיעצבו את הקירות, תוכל לסבתא לצפות בכל יום – להתעורר מולן בבוקר ולהירדם כשהיא עטופה בגאוותה המשפחתית. 

כמו כן, בשונה ממתנות אחרות, תוחלת חיים של מתנה לסבתא כדוגמת תמונות, כמעט נצחית! תמונות מתגלגלות מדור לדור, ומשאירות מזכרת מתקופות מרגשות בחייה של כל משפחה. תמונה היא מתנה בעלת ערך סנטימנטלי רב, ואין עוד מתנה ראויה ומדויקת יותר להעניק לסבתא האהובה.

אנחנו יכולים להעלות על דעתנו כמה אפשרויות לתמונות שירגשו את סבתא. מוכנים?

  • התמונה הראשונה של סבתא אתכם (כן, כשהייתם תינוקות והיא החזיקה אתכם בידיה)
  • תמונות שלכם עם סבתא מבר/בת מצווה / מיום הגיוס שלכם
  • תמונות נבחרות מהחגים שחגגתם יחד לאורך השנים
  • תמונות של סבתא עם ילדיה (אבא או אמא שלכם) ועוד…

"לתלות אצל סבתא תמונות על הקיר? זה פחות הכיוון"

אנחנו יודעים, הרעש שמקורו בתליית התמונות (פטיש-מסמר) קצת פחות אידיאלי, את הלכלוך מישהו צריך לנקות והחור בקיר? הוא לא מקובל על כל הסבתות. אז תשכחו מכל מה שהכרתם, ותלחצו יד לתמונות של "סטיקיז" – תמונות הנדבקות על הקיר ומוסרות ממנו בקלות! ומה זה אומר? שאין כל צורך בכלי עבודה, ושעיצוב הקירות בתמונות שלנו לא יגרום להם לנזקים.

"כמה תמונות כדאי לרכוש לסבתא במתנה?"

זו ההחלטה שלכם! אנחנו כמובן מתאימים את עצמנו אליכם ומציעים מספר דילים שונים, כאשר ישנו מינימום הזמנה של שלוש תמונות. חשוב לדעת כי באפשרותכם לבחור תמונות בגדלים שונים, כך שתוכלו ליצור סט מרהיב, דינמי וסופר מעניין! לדוגמא: 2 תמונות בגודל 20×30, 2 תמונות בגודל 30×20 ועוד 2 תמונות בגודל 30×30.

אז איך אתם מתכוונים להראות לסבתא אהבה? לנו יש לפחות רעיון אחד עבור מתנה לסבתא: תמונות של "סטיקיז"! אן עוד מתנה מרגשת ומדויקת כמו תמונות של המשפחה המצומצמת והמורחבת. לפרטים נוספים על מתנה לסבתא, אתם מוזמנים לפנות אלינו בצ'ט או במייל ונשמח לסייע.

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Bedroom wall

עיצוב קיר תמונות לחדר השינה בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות